Top 4 laidos/podkastai apie asmeninius finansus kuriuos rekomenduoju

Podkastų ir vaizdo turinio mano gyvenime yra tikrai daug, manau vidutiniškai 3 valandas per dieną į mano ausis ateina viena ar kita informacija. Važiuojant automobiliu visada klausau, išėjus pasivaikčioti su šuniu, prieš miegą, žinoma ir dirbdamas darbą jeigu nekonsultuoju.

Sudariau top 4 sąrašą podkastų ar turinio kurėjų kuriuos pats žiūriu ir galėčiau rekomenduoti draugui, jeigu atrasi kažką naujo ir naudingo labai džiaugsiuosi tuo.

black and brass condenser microphone
black and brass condenser microphone

The all-in podcast

Vienas mano mėgstamiausių podkastų, nepraleidžiu nei vieno epizodo. Galiu šimtu procentų teigti, jog tai vienintelis podkastas pasaulyje kur pašnekovų bendrai turtas sudaro apie 2 milijardus dolerių. Štai iš tokių vaikinų galima pasisemti išminties bei mąstymo kampų. Kadangi jie yra įtakingi vyrukai, kartkartėm pasikviečia svečią, 69 epizode pus antros valandos kalbino bičiulį Eloną Muską. Daugelis turbūt pasvajoja, kad būtų smagu pabūti viename kambaryje su milijonieriais ir tiesiog paklausyti ką jie kalba. Tai štai proga jums prisėsti prie Chamat Palihapitiya, David Sacks., Jason Calacanis, David Friedberg

Ieva x Nerijus

Pagrinde šį podkastą žiūriu dėl Nerijaus Mačiulio, žinoma paprasti klausimai iš Ievos bei Nerijaus pamokos jai, leidžia mažiau išmanantiems apie finansus bei ekonomiką išmokti naujų dalykų, o tai yra sveikintina šviečiant visuomene finansinėm temoms. Žinoma su visom mintimis ką kalba Nerijus ne visada galiu sutikti bet nuo to darosi tik smagiau. Apie podkasto autorius turbūt daug kalbėti nereikia nes tai gana vieši ir žinomi asmenys. Man šis podkastas labiau kaip pramoga, o ne šaltinis gilinti finansines ir ekonomines žinias. Na bet papramogauti kartais norisi ir man kai pavargsti nuo gilesnių kapstymųsi finansų temoje.

Laisvės TV laida Į Pliusą

Puiki laida/podkastas su daugybė savo srities specialistų iš įvairių finanų sričių: makleriai, investicinių įmonių atstovai, pavieniai investuotojai, kripto valiutų ekspertai ir t.t Šią laidą Veda Andrius Tapinas, moderuoja tai tikrai puikiai, bet kartais nustebina neišmanymas, nes man buvo susikūręs suvokimas, kad jis tikrai gerai išmano pinigų temą, neveltui daug metų vedė laidą "Pinigų karta" per LRT. Galbūt jis tai daro specialiai tarsi nesupranta ir užduoda klausimą kurį užduotu mažai finansais besidomintis žmogus. Bet iš esmės ši laida/podcastas labai vertingas žinių kiekiui gausinti.

The Ramsey Show

Dave Ramsey - viena žymiausių Amerikoje asmeninių finansų asmenybių. Žmones moko apie asmeninius finansus daugiau nei 30 metų. Ši laida man labai patinka netik savo patarimais, bet kad sprendžiamos kasdieninės žmonių problemos. Laidos metu jam skambina žmonės iš visos Amerikos ir klausia kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje. Ar verta imti paskolą automobilio įsigijimui? Uždirbu 10 000 dolerių bet neišbrendu iš skolų? Kaip atsikratyti 200 000 dolerių skolos už studijas ir pan. Labai norėčiau turėti tokį projektą ir padėti žmonėms išspręsti mano akimis paprastas situacijas, tačiau kiek pastebėjau Lietuviai nelinkę kalbėti garsiai apie savo finansines problemas, o tuo labiau jei tai išeitų į "youtube". Pažiūrėkit manau tikrai nenusivilsit, o galbūt net savo gyvenime pritaikysit pagrindinius 3 finansų valdymo principus apie kuriuos Dave kalba labai daug.

Užsiprenumeruok naujienlaiškį ir gauk naujausius straipsnius bei artimiausius renginius