Daugiau apie mane

Esu profesionalus lektorius, finansų konsultantas, investuotojas, pardavimų komandos vadovas, charizmatiška asmenybė bei didelis sporto entuziastas.

Nuo mažumės svajojau padėti Lietuvos žmonėms iš Seimo tribūnos. Vis dėlto, atlikęs Seime praktiką supratau, jog noriu pasirinkti kelią, kuris turėtų didesnę įtaką Lietuvos žmonių gyvenimo gerovei. Tikėjau ir tikiu, kad mokėjimas valdyti savo finansus ir pakankamas pinigų kiekis leidžia žmogui gyventi oriai bei turėti pasirinkimo laisvę, kurios negalėtų atimti jokie valdžios sprendimai ar įstatymų pakeitimai.

Šis įsitikinimas 2014 metais atvedė mane į M Capital kompaniją, kur mokiausi padėti žmonėms sumaniau valdyti asmeninius finansus. Praėjus keliems metams pajutau didžiulį norą sukauptomis žiniomis dalintis su kitais – ne tik konsultuojant asmeniškai, bet ir vedant seminarus.2018 metais, investavęs daugybę laiko mokymuisi, kaip dalintis savo žiniomis, tapau seminaro „Ką apie būsto kreditus ir finansus turi žinoti Kiekvienas?“ lektoriumi.Nepaisant prabėgusių metų, būsto paskolų tema iki šiol yra didžiulė mano aistra, nes nauda, kurią gauna žmonės yra labai aiškiai apčiuopiama. Jaučiuosi tarsi Robinas Hudas kovodamas su dideliais bankais tam, kad paprastas žmogus nesumokėtų nepagrįstai didelės, sunkiu darbu uždirbtos pinigų sumos. Nuoširdus darbas, profesionalumas bei išskirtinės vertės kūrimas klientams – trys pagrindiniai principai, kuriais vadovaudamasis kasdien padedu žmonėms pasirūpinti savo finansiniu saugumu, svajonių būstu bei šeimos ateitimi.

vyras laikantis apdovanojimą
vyras laikantis apdovanojimą
vyras ir mergina bučiuojasi prie sienos
vyras ir mergina bučiuojasi prie sienos
vyras sėdi prie stalo
vyras sėdi prie stalo
vyras sėdi su šuniu balkone
vyras sėdi su šuniu balkone
Vyras laiko diplomą šalia stovi moteris su suknele
Vyras laiko diplomą šalia stovi moteris su suknele

Konsultuoju :

  • ASMENINIŲ FINANSŲ PLANAS

  • KASDIENINIŲ FINANSŲ VALDYMO PRINCIPAI

  • GYVYBĖS DRAUDIMAS

  • INVESTAVIMAS

  • BŪSTO KREDITAI

  • MOKESČIŲ LENGVATOS

  • PENSIJŲ FONDAI

TEL.+37062323862, El.paštu: karpavicius.daumantas@gmail.com

Susisiek dėl konsultacijos